Главная
Каталог продукции
Техническая информация
Лаборатория
Новости
Оформление заявки
English
 
Меню


 
Укргазификация Юг - Новости
2007-04-16 14:07:41

Слово председателя Адамовского сельсовета Людмилы Александровны Гуликашвили!
ШАНОВНІ ГОСТІ, ДОРОГІ АДАМІВЧАНИ !

Сьогодні для нас один з незвичайних днів. Правильно сказати — це історичний день для кожного із нас. Після довгих омріянь, після важкої спільної праці всієї громади — завершення робіт по газифікації села — завітало свято. Запалає довгочеканний блакитний вогник, який зігріє душі та оселі двох сіл — Адамівки і Новогригорівки.
А тому на серці радість і у мене, і у вас. Чи легко нам прийшлась ця радість? Хочу спитати, чи ми знаємо імена тих, хто так багато віддав здоров\'я, часу, важкої фізичної праці? А вони поруч з нами. Повірте, неможливо поіменно всіх назвати від села, району — до області. Я щиро вдячна, сердечно вдячна вся громада, голові районної ради Марчуку Юрію Зіновійовичу, голові райдержадміністрації Швецю Анатолію Дмитровичу та його заступникам, особлива подяка головному архітектору району Сташенко Валерію Олександровичу, начальнику газового господарства Рожко Валерію Анатолійовичу.
Хіба можна уявити весь процес роботи без високоорганізованого, відповідального сільського комітету, головою якого є Віктор Васильович Шевчук. Так, він про все дбав,намагався, щоб була робота якісною і своєчасною. Чисто по-людски старанно, щоденно трудився і всіх організовував для блага рідного села. Так люди говорять. Бо самі побачили, відчули.
Схвальні слова організатору трудової справи із села Новогригорівка Чорному Миколі Юрійовичу. А Марченко Іван Іванович, який громадську роботу ставить вище власних, особистих інтересів. Де найважчий участок роботи, він там, а ще відрадно Іван Іванович — це душа колективу. З ним легко працювати.
Слова вдячності від односельців адресовані Івану Гавриловичу Березанському, який власним трактором немало попрацював в ім’я добробуту села. З гордістю називаємо професіонала своєї справи Чорного Сергія Олексійовича. Кипіла будь яка робота в молодих, завзятих руках Павлика Сергія, Панаіда Валерія, Врубеля Миколи, Маркова Олександра, Липовського Михайла, Акрітова П.І., Багріна Анатолія Васильовича, Багрін Г.І.
Хочеться найтепліші слова вдячності висловити нашим шановним пенсіонерам - трудівникам: Волкову Олександру Яковичу, Цурканам Василю Даниловичу та Володимиру Даниловичу, Левицькому Григорію Івановичу, Степанюку М.Л. Ви по-батьківськи своїми мудрими порадами, підказками допомагали вийти з найважчих ситуацій. Любите по-справжньому трудитися, любите рідне село.
Дорогі односельчани, саме ви всі своєю невтомною працею допомогли у завершенні важливої справи — газифікації села. А це, як ви розумієте, не тільки на сьогоднішній день, а для внуків і правнуків своїх.
Майже півроку довелося працювати з підрядною організацією «Одеса - Південь», з ії директором Ерьоменком Сергієм Володимировичем та з Віктором Миколайовичем Бачинським. І добре, що їх характеризують такі риси храктеру, як взаємопорозуміння, вимогливість, висока відповідальність, а тому і результат спільної роботи є успішним.
Дорогі гості, шановна громадо!
Це при вашій підтримці, безпосередній участі я можу сьогодні звітувати про одну із десяти добрих справ, які записані в програмі сільської ради. Я добре розумію, відчуваю, що попереду наша щоденна праця: газифікація школи, дитсадка, ФПАу, всіх об’ектів соцкультпобуту. Це новий старт спільної роботи і хай він буде успішним.
Віриться, що будуть з’являтися нові газифіковані будинки, вулиці— розбудується село і воно кращатиме щороку! І хай нам Бог у цьому допоможе.
У цей святковий день, оцінюючи вагомий підсумок спільної праці, хочеться вручити подяки.
Я зичу всім миру, добра і любові. В кожному серці і в кожному домі!


 
Новости

2011-05-11 11:35:12
Газпром сократит поставки этилена на Казаньоргсинтез2011-05-11 11:32:27
Реэкспорт полиэтилена из Азии вырос в СНГ2011-05-11 11:29:37
Новые правила управления пластиковыми отходами ввели в Индии
Сайты Одессы
Укргазификация Юг © 2006 Developed by VTR Consulting